6th Rackspace Chess Tournament
Saturday, April 29, 2017Current Entries
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Alexander Rodriguez | GHNO | 4 | 1663 | -- |
Frewin Alexis | BASIS-Med Center | 6 | 1653 | -- |
Ray Zhang | Garcia MS | 6 | 1624 | -- |
Nitin Akella | Canyon Vista MS | 6 | 1613 | -- |
Eric Zou | BASIS-Med Center | 5 | 1575 | -- |
Sudharsan Ramapriya | McNeil | 9 | 1543 | -- |
Krishna Gurung | basis | 6 | 1542 | -- |
Donnel Zhu | Health Career HS | 9 | 1499 | -- |
Austin Mei | EEE | 5 | 1487 | -- |
Grayson Rorrer | Homeschool | 6 | 1478 | -- |
Zhiling KANG | John Jay | 12 | 1424 | -- |
Aaron Johnson | PEACE | 9 | 1382 | -- |
Lukas Johnson | PEACE | 10 | 1357 | -- |
Antonio Alvarado | CCS | 12 | 1304 | -- |
James Beverly | Sam Houston | 12 | 1197 | -- |
Anirudh Sudarshan | BASIS-Med Center | 6 | 1194 | -- |
Evan Chenault | John Jay | 11 | 1193 | -- |
Ronald Zhu | Garcia MS | 7 | 1186 | -- |
Kendal Peter | SVHS | 9 | 1178 | -- |
Ethan Parker Noriega | Brandeis HS | 9 | 1079 | -- |
Ezequiel Santamaria | Sam Houston | 11 | 396 | -- |
Joseph Ellis | Sam Houston | 9 | 0 | -- |
Johnathan Gadison | Sam Houston | 11 | 0 | -- |
Jerry Hernandez | Sam Houston | 10 | 0 | -- |
Pawan Somavarpu | Reagan HS | 9 | 0 | -- |
Antonio Vidaurri | Bernal | 6 | 0 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Luis O. Gonzalez | Caissas Guardians | 5 | 1490 | -- |
Luis Gonzalez | Rising Scholars Academy | 7 | 1469 | -- |
Tanvi Bandaru | GHNO | 4 | 1185 | -- |
Jake Crane | Olph catholic school | 6 | 1172 | -- |
Darshan Koushik | Cedar valley | 6 | 1161 | -- |
Leif Johnson | BACH | 6 | 1139 | -- |
Rahel Joshi | GHNO | 6 | 1134 | -- |
saketh marrapu | Grisham MS | 7 | 1126 | -- |
Afren Rajendra | St Matthew | 7 | 1071 | -- |
Alison Wu | Lopez MS | 6 | 1058 | -- |
Sanjeev Raman | Beard | 4 | 1045 | -- |
Rithin Pillai | BASIS-Med Center | 6 | 1044 | -- |
Chase Halvorson | GHNO | 5 | 870 | -- |
Iris Bradbury | SVMS | 8 | 825 | -- |
Anish Beeram | St Marys Hall | 6 | 477 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Pradhyumna Prakash | BrushyCreek ES | 3 | 1291 | -- |
Kevin Fong | OLPH | 3 | 1220 | -- |
Edgar Bermea | Langley | 5 | 1153 | -- |
Tarun Bandaru | GHNO | 3 | 1121 | -- |
Tanner Jackson | BASIS-Med Center | 5 | 1120 | -- |
Donovan Smith | Coker | 5 | 1112 | -- |
Ethan Mei | EEE | 1 | 1095 | -- |
Taran Thota | Maggellan IS | 1 | 1066 | -- |
Austin Quitta | Langley | 5 | 1033 | -- |
Joaquin Sinks | Langley | 4 | 950 | -- |
Tony Tian | Keystone | 5 | 948 | -- |
Helen Luo | Beard | 5 | 925 | -- |
Jaden Kroll | Founders Schertz | 4 | 914 | -- |
Tarun dhananjeyan | Indian Springs | 4 | 870 | -- |
Laasya Naga pullabhotla | Rhodes | 4 | 864 | -- |
Noah Villanueva | Langley | 5 | 817 | -- |
Xander King | St.george episcopal school | 5 | 703 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Ethan Wu | Hardy Oak ES | 3 | 1389 | -- |
Harsh Mali | Blattman | 2 | 1272 | -- |
Gael Gonzalez | Hudson ES | 3 | 1232 | -- |
Bryan Xu | Carnahan | 1 | 1136 | -- |
Vishnu Muthuraman | Laurel Mountain | 3 | 1110 | -- |
Arnav Guduri | EEE | 3 | 1096 | -- |
Raymond Cai | Keystone | 2 | 1001 | -- |
Henry Ferris | Specht | 2 | 968 | -- |
Jacob Li | Spicewood Elementary | 1 | 962 | -- |
Edward Bao | Vineyard Ranch | 3 | 924 | -- |
Sara Ramirez | Instituto Esperanza | 3 | 906 | -- |
Shreyan Khanna | Laurel Mountain | 3 | 897 | -- |
Aadhi Kannan | Beard | 3 | 813 | -- |
Ayan Nagulapally | Laurel Mountain | 3 | 720 | -- |
Tristan Doherty | Cole | 3 | 701 | -- |
Max Guerra | Cole | 2 | 701 | -- |
Brayan Hernandez | Walzem | 3 | 639 | -- |
Jackson Hill | GHNO | 3 | 622 | -- |
Marian Ramirez | Instituto Esperanza | 2 | 584 | -- |
Katarina Espino | Langley | 1 | 521 | -- |
Advay Tirumala | Patsy Sommer ES | 2 | 509 | -- |
Manual Perales | Langley | 2 | 503 | -- |
Jaxon Owens | Cole | 3 | 489 | -- |
Elias Kim | GHNO | 3 | 443 | -- |
Jessica Lee | Langley | 3 | 427 | -- |
Zachary Baza | Millers Point ES | 3 | 0 | -- |
Maximus Planchon | School Of Science and Technology | 2 | 0 | -- |
Grace Ryan | Elm Creek ES | 2 | 0 | -- |
Raul Zuniga | Elm Creek ES | 3 | 0 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Mikko Johnson | BACH | 4 | 996 | -- |
Hunter Braun | Hoffmann | 4 | 975 | -- |
gohith reddy | BASIS-Med Center | 5 | 966 | -- |
Allen Stidham | Wiederstein | 3 | 961 | -- |
Sravya Akella | Laurel Mountain | 3 | 943 | -- |
Sidhartha Kakumanu | BASIS-North Central | 6 | 939 | -- |
Nicholas Figueora | Cole | 3 | 927 | -- |
Dhruv Pathak | Canyon Vista MS | 6 | 899 | -- |
Phillip Zevallos | Bernal | 6 | 899 | -- |
Joshua Hidalgo | Sandra Day oconnor | 12 | 887 | -- |
Peyton Braun | Briscoe MS | 6 | 878 | -- |
Shreya Chaudhary | Keystone | 7 | 878 | -- |
Nicholas Denmark | Lopez MS | 7 | 873 | -- |
Asher Rosas | BACH | 4 | 854 | -- |
Devin Martins | Laurel Mountain | 3 | 838 | -- |
Dakota Fisher | Morningside | 5 | 829 | -- |
Pierce Arora | Parkside Community School | 2 | 809 | -- |
Luis Miranda | Coker | 4 | 802 | -- |
Sonia Rao | Garcia MS | 8 | 800 | -- |
Kieran Larsen-McMurray | John Jay | 9 | 670 | -- |
Jules Bouhadana | John Jay | 12 | 624 | -- |
Alyson Vargas | Madison | 12 | 174 | -- |
Gillian Fritz | John Jay | 10 | 101 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Sharvi Nakkala | Patsy Sommer ES | 3 | 794 | -- |
Jaganaath Ramesh | Cibolo Green | 2 | 791 | -- |
Gabriel Alvarez | Coker | 5 | 773 | -- |
Nadia Abdulbaki | Garcia MS | 8 | 769 | -- |
Vishal Vijayakumar | Bob Beard ES | 5 | 753 | -- |
Layla Abdulbaki | Garcia MS | 6 | 731 | -- |
Evan Thomas Noriega | Garcia MS | 6 | 728 | -- |
Ayre Seals | Cambridge ES | 3 | 727 | -- |
Jacob Zeng | Laurel Mountain | 3 | 723 | -- |
Isabella Zevallos | Bernal | 8 | 721 | -- |
Chloe Jiang | Barton Creek ES | 4 | 720 | -- |
Marshall Dunn | Bernal | 6 | 717 | -- |
Lea Hartman | Ed White | 7 | 715 | -- |
Anika Mandra | EEE | 3 | 701 | -- |
Akhil Yalamuri | St.george episcopal school | 4 | 697 | -- |
Srivats Sudarshan | Beard | 2 | 686 | -- |
Sanmita Hosur | Canyon Creek ES | 1 | 680 | -- |
SEAN TEOH | Spicewood | 1 | 671 | -- |
Jishnu Saani | Cactus Ranch | 5 | 658 | -- |
AMARTYA JAMI | EEE | 1 | 655 | -- |
Carter Brezina | Canyon Vista MS | 7 | 650 | -- |
Jacob Garza | Bernal | 6 | 646 | -- |
Samuel Adams | BACH | 5 | 642 | -- |
Andrew Trimble | Corbett Jr. High | 7 | 633 | -- |
Ian Morris | MVMS | 6 | 625 | -- |
Andrew Blackman | Briscoe MS | 6 | 620 | -- |
Logan Diaz | Langley | 4 | 606 | -- |
Surya Venigalla | Tejeda Middle School | 6 | 600 | -- |
John Hardy | GHNO | 6 | 587 | -- |
Antonio Vidaurri | Bernal | 7 | 566 | -- |
Catherine Mao | Bernal | 6 | 557 | -- |
Jett Pittman | Cambridge ES | 4 | 526 | -- |
Alexander Fleming | IDEA Carver CP | 7 | 507 | -- |
Bailey Earl | Krueger MS | 6 | 500 | -- |
Adley Tjin | GHNO | 7 | 490 | -- |
Jose Hernandez | Krueger MS | 6 | 489 | -- |
Vicente Mainez | Somerset JHS | 7 | 461 | -- |
Dominic Meza | SVMS | 8 | 461 | -- |
Holton Souquette | Spring Branch MS | 8 | 443 | -- |
Serenity Lyra | McAuliffe MS | 6 | 428 | -- |
Spencer Pasco | Ed White | 7 | 426 | -- |
Tomek Tavira | Krueger MS | 6 | 407 | -- |
Monali Baker | SVMS | 7 | 401 | -- |
Hayden Baugh | Somerset JHS | 8 | 229 | -- |
Adolfo lopez | Idea South Flores | 8 | 147 | -- |
Joaquin Mainez | Savannah Heights Int. | 5 | 134 | -- |
Vishali Baker | SVMS | 8 | 101 | -- |
Geronimo Cordero | Somerset JHS | 7 | 101 | -- |
Charles Massey | Somerset JHS | 7 | 101 | -- |
Quiphuha Mendiola | Somerset JHS | 7 | 101 | -- |
Jozlynn Villarreal | IDEA Carver CP | 7 | 101 | -- |
Manuel Barron | Krueger MS | 7 | 0 | -- |
Israel Bright | Ed White | 7 | 0 | -- |
Patrick Dobbs | Savannah Heights Int. | 6 | 0 | -- |
Moses Gamez | IDEA Carver CP | 7 | 0 | -- |
Maliyla Garcia | Ed White | 6 | 0 | -- |
Connor Ingersoll | Ed White | 6 | 0 | -- |
Ashley Rinche | IDEA Carver CP | 7 | 0 | -- |
Eunice Rodriguez | Ed White | 7 | 0 | -- |
Francisco Rodriguez-Vara | Ed White | 7 | 0 | -- |
Apolo Simon | Ed White | 7 | 0 | -- |
Parker Smith | St.george episcopal school | 6 | 0 | -- |
Jonathan Vasquez | IDEA Carver CP | 7 | 0 | -- |
Oscar Williams | Ed White | 6 | 0 | -- |
Juan Centeno | Ed White | 7 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Cylee Dhond | Meridian World School | 4 | 597 | -- |
Didier Duerrmeyer | Northwood | 1 | 588 | -- |
Akhil Kanna | Laurel Mountain | 3 | 585 | -- |
Jolie Mao | Langley | 4 | 583 | -- |
Patrick Hecox | Morningside | 4 | 577 | -- |
Sydney Wallace | Cole | 4 | 575 | -- |
Elise Tjin | GHNO | 4 | 572 | -- |
Jadon Espino | Langley | 5 | 571 | -- |
Saaketh Boyapalle | Patsy Sommer ES | 2 | 553 | -- |
Michelle Su | Beard | 5 | 549 | -- |
Antonio Reyna | Langley | 5 | 526 | -- |
Javier Biondini | St Lukes Episcopal | 5 | 522 | -- |
Axel Peterson | SA Academy | 1 | 516 | -- |
Roger Spear | Coker | 4 | 515 | -- |
Urjith Mishra | EEE | 3 | 513 | -- |
zoe wang | Keystone | 3 | 508 | -- |
Joshua Shappell | Helotes | 1 | 487 | -- |
Caleb Guan | Steubing ES | 2 | 481 | -- |
Daniela Juro | Beard | 4 | 473 | -- |
Asher Leonhart | SA Academy | 0 | 470 | -- |
Mason Schuster | The Montessori School of SA | 4 | 460 | -- |
Aryan Bandi | Harmony School | 4 | 452 | -- |
Leonardo Zurita | Home | 3 | 430 | -- |
Samanyu Thadakamalla | EEE | 3 | 427 | -- |
Gregory Freeman | Coker | 5 | 426 | -- |
Shaumprovo Debnath | Keystone | 3 | 425 | -- |
Maia Hernandez | EEE | 3 | 423 | -- |
Maverick Fisher | Morningside | 2 | 414 | -- |
Christopher Fu | Beard | 3 | 412 | -- |
Isabella Gonzales | Langley | 2 | 411 | -- |
Jade Skye | Texas Connection | 4 | 411 | -- |
Isa Nava | The Montessori School of SA | 4 | 407 | -- |
Paul Rodriguez | GHNO | 1 | 405 | -- |
Carlos Ronquillo | Las Lomas Elem. | 4 | 400 | -- |
Myles mcentire | Helotes | 4 | 395 | -- |
Antonio Hildalgo-Gomez | Langley | 5 | 388 | -- |
Jose Melgarejo | Walzem | 4 | 387 | -- |
Anagha Devulapally | St.george episcopal school | 4 | 380 | -- |
Brennan Clegg | Steubing | 5 | 371 | -- |
Julian Ramos | Wanke ES | 4 | 346 | -- |
David English | Hoffmann | 4 | 328 | -- |
Luis Carrillo | Coker | 4 | 318 | -- |
Christian Morales | Cole | 4 | 316 | -- |
Deshawn McNeal | Camelot | 5 | 315 | -- |
Austin Garcia | Windcrest | 4 | 309 | -- |
Mahasvin Puli | GHNO | 5 | 306 | -- |
Varun Rajagopal | EEE | 4 | 269 | -- |
Ian Wilde | Cole | 4 | 266 | -- |
Demetris Rodriguez | Somerset ES | 4 | 255 | -- |
Alexander Ariaga | Somerset ES | 4 | 250 | -- |
Cristian Peralez | Morningside | 4 | 250 | -- |
Micah Norman | GHNO | 5 | 240 | -- |
Han Dang | Windcrest | 4 | 220 | -- |
Logan Garza | Windcrest | 5 | 151 | -- |
Cristian Barrera | Somerset ES | 4 | 139 | -- |
Kaitlyn Dobbs | Somerset ES | 4 | 134 | -- |
Angel Lopez | Idea South Flores | 5 | 120 | -- |
Dalena Do | Windcrest | 4 | 112 | -- |
Elizabeth Villagomez-Costello | Windcrest | 4 | 112 | -- |
Rishi Sankar | Teravista ES | 4 | 106 | -- |
Naomi Ayala | Somerset ES | 4 | 105 | -- |
Leobardo Mendez | Somerset ES | 4 | 103 | -- |
Jaden Fuentes | Somerset ES | 4 | 101 | -- |
Kolby Gear | Castroville ES | 4 | 0 | -- |
Adriana Islas | Morningside | 4 | 0 | -- |
Zachary Miller | Hoffmann | 4 | 0 | -- |
Valeria Pon | Coker | 5 | 0 | -- |
Domingo Ramires | Morningside | 4 | 0 | -- |
Grant Romero | Hoffmann | 4 | 0 | -- |
Kai Tkachuk | BASIS-Med Center | 5 | 0 | -- |
Michael Tkachuk | BASIS-Med Center | 5 | 0 | -- |
Shawn zhang | Wilderness Oak | 4 | 0 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Abigail Xin | GHNO | 3 | 375 | -- |
Riley Partin | St.george episcopal school | 3 | 314 | -- |
Orion Zapata | Bob Hope | 3 | 297 | -- |
Melayne Anderson | Coker | 3 | 291 | -- |
Rithvik Kambham | Laurel Mountain | 2 | 235 | -- |
Maria Moreno | Castroville ES | 2 | 221 | -- |
Preetham Aashrith Aavula | EEE | 3 | 215 | -- |
Matthew Wedige | Blattman | 3 | 212 | -- |
Rory Pittman | Cambridge ES | 3 | 186 | -- |
Elias Sanchez | Coker | 3 | 185 | -- |
Siddharth Rao | Kunentz Elementary School | 2 | 177 | -- |
Elijah Karki | Bob Hope | 3 | 168 | -- |
Stanley King | Bob Hope | 2 | 160 | -- |
Cydney Nava | The Montessori School of SA | 2 | 135 | -- |
Charlotte Hill | GHNO | 2 | 132 | -- |
London Wallace | Cole | 2 | 122 | -- |
Gavin Hanna | Elm Creek ES | 3 | 106 | -- |
Carlos Arguijo | Walzem | 3 | 103 | -- |
Abram Owens | Cole | 2 | 103 | -- |
Sebastian Alfonso | Walzem | 3 | 0 | -- |
Steven Arredondo | SACS | 3 | 0 | -- |
Olivia Bailey | Las Lomas Elem. | 3 | 0 | -- |
Miles Bass | Walzem | 3 | 0 | -- |
Katie Chacon | Las Lomas Elem. | 2 | 0 | -- |
Ariana Chaudhary | Keystone | 3 | 0 | -- |
Cruz Colon | Camelot | 2 | 0 | -- |
Liam Daley | Langley | 2 | 0 | -- |
Luke Francis | Homeschool | 2 | 0 | -- |
Jose Garcia | Walzem | 3 | 0 | -- |
Mackenzie Gonzalez | Bonham Academy | 2 | 0 | -- |
Emilia Hitzfelder | Castroville ES | 2 | 0 | -- |
Graham Hopkins | The Montessori School of SA | 3 | 0 | -- |
Joey Kremer | The Montessori School of SA | 3 | 0 | -- |
Nataly Lara | Langley | 2 | 0 | -- |
Claire Liddell | Las Lomas Elem. | 3 | 0 | -- |
Melanie Lira | SACS | 3 | 0 | -- |
Elina Loordu | Beard | 3 | 0 | -- |
Austin Meyer | The Montessori School of SA | 3 | 0 | -- |
Mya Moffett | Morningside | 3 | 0 | -- |
Jaziel Montoya | Bonham Academy | 2 | 0 | -- |
Diego Morales | Las Lomas Elem. | 2 | 0 | -- |
Daniel Nelson | SA Academy | 2 | 0 | -- |
Robert Nichols | SACS | 3 | 0 | -- |
Angela Pan | Wilderness Oak | 2 | 0 | -- |
Anthony Pan | Wilderness Oak | 2 | 0 | -- |
Anupam Parida | Beard | 3 | 0 | -- |
Daisy Perez | Bonham Academy | 2 | 0 | -- |
Louis Perez | Bonham Academy | 2 | 0 | -- |
Liliana Peters | Fernandez ES | 3 | 0 | -- |
James Pina-Medugno | Wanke ES | 2 | 0 | -- |
Daniel Pon | Coker | 2 | 0 | -- |
Emma Radtke | Langley | 2 | 0 | -- |
Hector Reyes | Las Lomas Elem. | 2 | 0 | -- |
Arjun Somavarpu | Hardy Oak ES | 3 | 0 | -- |
Holt Spivey | Cambridge ES | 2 | 0 | -- |
Trent Spivey | Cambridge ES | 3 | 0 | -- |
sammy stanage | SA Academy | 2 | 0 | -- |
Nicholas Watson | Las Lomas Elem. | 3 | 0 | -- |
Nathan Xu | St. Thomas Episcopal School | 3 | 0 | -- |
Vittoria Zevallos | Langley | 2 | 0 | -- |
Abigail Bippert | Castroville ES | 3 | -- | |
Chas Boehme | Castroville ES | 3 | -- | |
Jay Hunter | SACS | 3 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Aadhav dhananjeyan | Indian Springs | 1 | 388 | -- |
Tessa Schroeder | Specht | 0 | 330 | -- |
Luke Tsakopulos | GHNO | 1 | 248 | -- |
Andrew Liu | Beard | 1 | 241 | -- |
Jack Schroeder | Specht | 0 | 188 | -- |
Matthew Gutierrez | Cole | 1 | 160 | -- |
Dhanya Koushik | BrushyCreek ES | 0 | 149 | -- |
Hansika Aavula | EEE | 0 | 0 | -- |
Abhiram Borra | SA Academy | 1 | 0 | -- |
Camila Garcia | Maxion Inmagusa | 1 | 0 | -- |
Josué E. Garcia Sánchez | Maxion Inmagusa | 0 | 0 | -- |
Isabella Hecox | Morningside | 1 | 0 | -- |
Ralph Lara | Langley | 1 | 0 | -- |
Anay Mandra | EEE | 0 | 0 | -- |
Austin Meng | Anderson Mill ES | 0 | 0 | -- |
Shawn Mitchell | Las Lomas Elem. | 1 | 0 | -- |
Ricky Rodriguez | Aue Elementary | 1 | 0 | -- |
Erik Samora | Bonham Academy | 0 | 0 | -- |
Sophia Schuster | The Montessori School of SA | 1 | 0 | -- |
Ella Zou-Bao | Concordiance Church School | 1 | 0 | -- |
Kimberly Gear | Castroville ES | 1 | -- | |
Kody Gear | Castroville ES | 1 | -- | |
Alex Moreno | Castroville ES | 1 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Ryan Johnson | Garden Ridge | 5 | 452 | -- |
Stephanie Barnes | Sun Valley Elementary | 4 | 272 | -- |
Alexis Garcia | Camelot | 4 | 0 | -- |
Paul Adams | Bob Hope | 5 | -- | |
Lucas Almanza | Windcrest | 4 | -- | |
Joseph Autobee | Elm Creek ES | 4 | -- | |
Emma Bitela | Bob Hope | 5 | -- | |
Elvis Carlton | OLPH | 4 | -- | |
Jackson Carr | SACS | 4 | -- | |
Caleb Carrillo | Homeschool | 5 | -- | |
Celestina Chacon | Elm Creek ES | 5 | -- | |
Lucia Flores | Las Lomas Elem. | 4 | -- | |
Lillian Funk | Windcrest | 4 | -- | |
Said Garza | Cole | 4 | -- | |
Adrian Gaspard | Cole | 4 | -- | |
Trevor Gayhart | Las Lomas Elem. | 5 | -- | |
Travis Ghormley | SACS | 3 | -- | |
Paul Gutierrez | Cole | 4 | -- | |
Aliana Hartman | Northwood | 5 | -- | |
Cade Jeffreys | SACS | 4 | -- | |
Gabriel Jimenez | Las Lomas Elem. | 4 | -- | |
Leonardo Jimenez | Camelot | 4 | -- | |
Rishi Kothari | Bob Beard ES | 4 | -- | |
Matthew Medelin | St.george episcopal school | 5 | -- | |
Andrew Moreno | Bob Hope | 5 | -- | |
Nathaniel Morris | Startzville | 4 | -- | |
Jade Netherlain | Texas Connections | 4 | -- | |
Emilio Orozco Hernandez | Las Lomas Elem. | 5 | -- | |
Jarret Owen | Castroville ES | 4 | -- | |
Olivia Peak | SACS | 4 | -- | |
Dean Planchon | School Of Science and Technology | 5 | -- | |
Memphis Planchon | School Of Science and Technology | 4 | -- | |
Ever Ramirez | Caissa's Guardians | 5 | -- | |
Angel Rangel | Bob Hope | 5 | -- | |
Faith Ryan | Elm Creek ES | 4 | -- | |
Joslyn Tovar | Elm Creek ES | 4 | -- | |
RayAnn Tucker | Windcrest | 4 | -- | |
Kaitlin Woodward | Las Lomas Elem. | 4 | -- | |
Dexter Worden | Walnut Springs | 4 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Zachary Rusch | Homeschool | 8 | 745 | -- |
Jaycee Spivey | Alamo Hights JHS | 6 | 0 | -- |
Ava Vargas | Alamo Hights JHS | 6 | 0 | -- |
Evan Aguilar-Pine | St.george episcopal school | 6 | -- | |
Summer Barbe | Langley | 5 | -- | |
Ananya Bhat | BASIS-Med Center | 6 | -- | |
Henry Cantu | St.george episcopal school | 7 | -- | |
omar Carrillo | Bradley | 8 | -- | |
Logan Daley | Langley | 5 | -- | |
Bruce Davis | Krueger | 8 | -- | |
Jaiden Davis | Langley | 5 | -- | |
Lex Garcia | IDEA Carver CP | 7 | -- | |
Kelin Moore | Ed White | 7 | -- | |
Logan Ragland | Langley | 5 | -- | |
Frankie Rodriguez | Rawlinson Middle School | 7 | -- | |
Prithvik Sriram | Bob Beard ES | 8 | -- |
Player | School | Grade | Rating | Byes |
---|---|---|---|---|
Baron Ewald | Svms | 6 | 0 | -- |
Hunter Schmedthorst | Woodlake Middle School | 8 | 0 | -- |
Chance Tucker | Canyon Lake HS | 9 | 0 | -- |
David Aguilar | Lytle | 11 | -- | |
Michael Barnes, III | Southwest High School | 10 | -- | |
Lauren Davis | Madison | 9 | -- | |
Rudy Landaverde Menendez | Madison | 12 | -- | |
Peyton McAnally | Canyon Lake HS | 9 | -- | |
kevin mullins | Canyon Lake HS | 11 | -- | |
Pablo Quepons | Madison | 10 | -- | |
Shashank Raman | BASIS-North | 6 | -- | |
Matthew Ramirez | IDEA Carver CP | 7 | -- | |
Diego Riffle | Madison | 11 | -- | |
Tony Rodriguez | Clark High School | 9 | -- | |
Dalton Sandau | Canyon Lake HS | 10 | -- | |
dylan sandau | Canyon Lake HS | 9 | -- | |
Henry Stokes | Canyon Lake HS | 10 | -- | |
Jamie Trevino | Roosevelt HS | 10 | -- | |
Raul Valencia | Madison | 10 | -- | |
Ebaristo Velazquez | IDEA Carver CP | 7 | -- |